Buy Orbs, how to buy orbs in PoE?

Handel w Path of Exile – FAQ

Jak Handlować w PoE? (How to trade in Poe? PoE Trade, buy PoE orbs)

1) Jak zaprosić do handlu (How invite to PoE Trade)

Handel w Path of Exile jest dość prosty, jak handlować w path of exile pokażemy na przykładzie. Chcąc handlowac z graczem o nicku CheapExaltedOrbs wykonujemy następujące czynności
-W oknie czatu wstawiamy znak „@”, następnie wklejamy nazwę naszego rozmówcy, spacja odstępu od nicku i możemy pisać

@CheapExaltedOrbs

Następnie prawym klawiszem myszy klikamy na nick rozmówcy w oknie chatu by wybrac opcję „invite to party”. Jeśli gracz z którym chcemy handlować jest obok nas, klikamy na jego postać prawym klawiszem by wybrać „rwquest trade”. Często jednak osoba od której chcemy kupić orbs jest w innej lokalizacji. Możemy się do niego teleportować, by to uczynić literę S na klawiaturze. Otwiera się nam okienko, wybbieramy zakładkę „party” znajdujemy nick naszego kolegi i klikając prawym wybieramy opcję „visit hideout”.
Jeśli jednak gracz CheapExaltedOrbs będzie w tej samej lokacji, a go nie widzę, muszę wyjść z niej i pojawić się w niej raz jeszcze.


2) Dochodzi do wymiany (Trade is begin, you buy orbs now)

Po zaakceptowaniu prośby o trade przez zaproszonego gracza, po lewej otwierają się dwa okienka wymiany, jedno innego gracza na górze, oraz twoje na dole.


Po prawej twoje okno ekwipunku.
Każdy z graczy przekłada przedmioty które oferuje do swojego okna.
Rada, jeżeli chcesz szybciej przekładać dużą liczbę przedmiotów, bo sprzedajesz naprzykład 250 exalted orbs, nie musisz przenosić ich ręcznie pomiędzy okienkami. Wystarczy że najedziesz kursorem na przedmioty lub orbs w swoim ekwipunku i klikniesz na nie prawym przyciskiem myszy, jednocześnie wciskając ctrl na klawiaturze. Twoje Exalted orbs zostaną automatycznie przeniesione do okna wymiany (lub spowrotem). jeśli oboje handlujący zgadzają się na zamianę przedmiotów oboje klikają akceptuj (accept).

Handel w PoE ma tą specyfikę, że odbywa się głównie za pośrednictwem PoE currency, czyli PoE Orbs. PoE Orbs nie są jednak zwykłą walutą, ponieważ są jednocześnie przedmiotami (items), mają również wartość praktyczną. Każdy orb w PoE do czegoś służy, poniżej link do pełnej listy PoE Orbs.
Główną walutą w Path of Exile są Chaos Orbs i Exalted orbs.
Istnieją również dwa różne rodzaje handlu w PoE (PoE Trade)
-Handel wymienny, wymiana przedmiotu za przedmiot.
Jak i drugi

Handel w PoE RMT (Buy PoE orbs RMT)

Twórcy gry go nie pochwalają, jednak jest on po prostu szybki, bezpieczny również, jeśli będziemy się trzymać kilku zasad.
-Jeśli ktoś daje ci dużą ilość wartościowych orbs, na przykład exalted orbs, w zamian daj mu rzadki, lub najlepiej unikatowy przedmiot. Nigdy nie dawaj normalnego lub magicznego, albo rzadki, albo unikatowy!
-Podczas wymiany nigdy nie pisz o prawdziwych pieniądzach, nie pisz buy poe orbs ani tym podobnych.
-Przez oficjalny czat w PoE nigdy nie pisz żadnych informacji, które można powiązać z kupowaniem poe orbs za rmt.
-Najlepiej w ogole nie wiele pisz.
Wystarczy „hi”, „how are you”, „thanks”, „goodhunting” oraz inne zwroty grzecznościowe.

Dziękujemy
Thank you

 Najbardziej interesuje nas poe, czyli poe trade i poe orbs. PoE orbs można kupić, po angielsku nazywa się to buy orbs. I można kupować te poe orbs 🙂 Buy orbs to też bardzo ważna kwestia i warto kupować orbs. You can buy orbs here: Buy orbs

Sometimes Internet users forget about what is most important, especially players poe. Yes, you do want to buy orbs, but you have to check how much money you have. You will be delighted 🙂 only buy these poe orbs

Buy Exalted Orbs

Three things matter in trading in PoE.
1) Transaction security, you must get orbs for which you pay.
2) A safe salesman that you do not suffer the consequences of RMT trading
3) Fast delivery, if you order Exalted orbs or other poe orbs, they will arrive quickly.